MÖBLER / Bord / Lampbord 4754524
nr 475 4524
Lampbord
med skiva, längd: 72, djup: 50, höjd: 56 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juli 2007
kl 16:38:15
150 kr
250 kr
Lampbord
nr 475 4524
Lampbord
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 2 juli 2007 |